Cumartesi, Ekim 25, 2014

HAVA DURUMU

VAN

DuyurularDeğerli velilerimiz ve Sevgili öğrencilerimiz Özel Serhat ilköğretim okulu olarak 23 Ekim 2011 tarihinde yaşadığımız deprem nedeniyle uzun süre ara verdiğimiz Eğitime - öğretim faaliyetlerimize başlamış bulunmaktayız. Tüm Van ve Erciş halkına geçmiş olsun dileklerimizi sunar. Öğrencilerimize başarılar dileriz.

2011-2012 Eğitim-Öğretim Yılı Kayıtlarımız Başlamıştır.

2010 SBS'de %100 BAŞARI...

BERFİN MACİT 500 TAM PUAN TÜRKİYE 1.Sİ


Ziyaretçi Sayacı

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün29
mod_vvisit_counterDün73
mod_vvisit_counterBu Hafta607
mod_vvisit_counterBu Ay2529
mod_vvisit_counterTümü163416

Kimler Sitede

Şu anda 34 konuk çevrimiçi

GOOGLE'DA ARA

ÖZEL SERHAT KOLEJİ ERCİŞ BİRİNCİSİ

Olimpiyat Osmangazi İlköğretim Okulu'nun düzenlediği 4. Geleneksel Matematik Olimpiyatları yarışmasında Erciş Özel Serhat Koleji Altın Madalyaları toplayarak birinci oldu.

Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Kapalı SporSalonunda düzenlenen 4. Matematik Olimpiyatında kıyasıya bir çekişme yaşandı. Yarışmadan bir ayönce de Türkiye geneli okullar arası yapılan Matematik Olimpiyatlarında Türkiye 4. sü olan Erciş ÖzelSerhat koleji bu başarısının kalıcı olduğunu Osmangazi İlköğretim Okulunun düzenlediği 4. MatematikOlimpiyatında da bir kez daha teyit etti.

Özel Serhat Koleji Müdürü İlyas BAŞAK Olimpiyatlarda 1. olan öğrenci ve öğretmenlerini kutlayarak “ Okulumuz 1997 yılından beri Eğitim hayatında adına yakışır bir başarı sergilemektedir.. Bu amaçla öğrencilerimizin yeteneklerini ve kapasitelerini tanımasına fırsat vererek bu başarıların artmasına olanak sağlıyoruz. Son bir yılda SBS Van 1.si, Türkiye Matematik Olimpiyatları 4.sü, 2009 ErcişSBS 1.si ,Masa tenisi Erciş 1.si , 2009 SBS Yerleştirmede Bölge 1.si Türkiye Geneli Resim Yarışmasında Türkiye 1.si olarak başarılarımıza başarı kattık.Erciş Halkına bu başarılarımızı hediye ediyor ve halkımızı Yeni Okulumuza bekliyoruz” dedi.

Öte yandan Osmangazi ilköğretimOkul Müdürü Yakup YILDIZ Olimpiyatta başarılı olan öğrencileri kutlayarak 4.sü düzenlenen Geleneksel Matematik Olimpiyatlarının her yıl devam edeceğini belirterek “Ercişli genç beyinlerimize gelecek adına bir basamak olabildiysek kendimizi başarılı saymış olacağız,gençlerimizi kutluyor, öğretmen ve okul müdürlerimize teşekkür ediyorum.” dedi.Olimpiyatta birinci olan Özel Serhat Koleji Öğrencilerine birer altın ve Altın Madalya, Okuluna Plaket ve Katılım Belgesi.İkinci olan Erkek YİBO ya 50.TL Hediye Çeki ve Gümüş Madalya, Okuluna Plaket ve Katılım Belgesi.Üçüncü olan Osmangazi ve Yavuz Sultan Selim İÖ.O Kol saati ve Bronz Madalya, Okuluna Plaket ve Katılım Belgesi Verildi